راهکارهای تجارت الکترونیک

اتوماسیون مالی PoulPal

قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و یا خریداری از سایت Poulpal.com را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده 1 افراد برای ورود و یا عضویت در سایت Poulpal.com و خرید از آن باید از صفحه ورود اقدام نمایند. این مرحله با وارد کردن شماره موبایل خود، رمز عبور و تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با وارد نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند. 1-1 تنها اشخاص حقیقی حق عضویت به عنوان خریدار در سایت را دارند. 1-2 عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست. 1-3 کاربر نباید رمز عبور خود را که از طریق پیامک برای وی ارسال شده است در اختیار غیر قرار داده و یا در جایی منتشر و یا بازگو کند. 1-4 کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است. 1-5 عضویت در سایت Poulpal.com کاملا رایگان است 1-6 با توجه به اینکه احراز هویت خریدار بر اساس نام و نام خانوادگی و آدرس ارائه شده در سایت Poulpal.com و با فرض صداقت صاحب شماره موبایل وارد شده امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده کاربر بوده و وب سایت Poulpal.com هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. 1-7 هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در سایت Poulpal.com می باشد.

ماده 2
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و وب سایت Poulpal.com مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده 3
افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند. 1-3 عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است؛ و افراد زیر 15سال، حق عضویت در سایت Poulpal.com را ندارند.

ماده 4
کاربر عضو، پس از عضویت و تکمیل فرم و اعلام آدرس و مشخصات، حق خرید از سایت را دارد.

ماده 5
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است: 1-5 بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت 2-5 انتخاب کالا یا خدمات و افزودن آن به سبد خرید 3-5 پرداخت مبلغ تعیینی به صورت آنلاین 4-5 - ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کالا یا خدمات خریداری شده توسط ارائه‌کننده کالا و خدمت به‌طور مستقیم

ماده 6
وب سایت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد: الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون. ب- هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است. ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است. د- مدت زمان اعلامی دریافت کالا یا خدمات توسط فروشنده

ماده 7
اختلال در سرویس اینترنت و یا مخابرات و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل و یا اس¬ام¬اس حاوی کد خرید به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شوب سایت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد. ماده 8 به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند. 1-8 وب سایت Poulpal.com این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های خود را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد..


فرصت‌های استثنایی و بن‌های تخفیف

امتیازهای ویژه باشگاه مشتریان

واریز مستقیم درآمدها

تضمین بازگشت وجه

حسابداری و گزارش دقیق

در فرمت‌های مختلف

تماس با ما:
  • تهران -خیابان گلزار جنوبی -خیابان لادن شرقی - خیابان ۱۲ متری ولیعصر - بن بست قائم - پلاک ۷

  • تلفن تماس: 22924146-021

  • 26412042-021

<
GET IN TOUCH